DonnaHAIR pozostáva z Ideálna kombinácia účinných látok a vitamínov, ktoré majú veľký vplyv na výživu vlasy a pleť * podporuje rast vlasov a výmenu panely * tieto vlasy vitamíny sú dôležité pre všetkých, ktorí chcú mať silnejšie alebo dlhšie vlasy * najdôležitejšie sú vlasy vitamíny, ale pre tých, ktoré nerastú nové vypadávanie vlasov a * minerálov a vitamínov, látok obsiahnutých v DonnaHAIR pomôcť posilniť vlasovú pokožku, zlepšuje zásobovaní krvi a vedie k rastu nových vlasy * nedostatok vitamínov vedie k vypadánání vlasy, spôsobuje kožné problémy, zvyšuje lámavost kostí a únavu.
 
Donna vlasov je jedinečný výrobok so najviac obsah účinných látok pre zdravé vlasy, v dlhodobom horizonte a je aktívne vyživujú vlasy a tým pomôcť zlepšiť kvalitu a vzhľad.

 

Ako Donna vlasy?

Donna vlasov obsahuje kombináciu štyroch konajúc SYNERGETICALLY komplexov ktoré vytvárajú ideálne prostredie pre zdravý rast, pevnosť a lesk vlasy, kvality pokožky hlavy a farba svetlé vlasov.


1. RASTÚ aktívne-výživa a rast

 

Podporuje rast vlasov a pomáha zabrániť ich straty vzrástli.2. kvalita aktívny výkon a pevnosť

Existuje niekoľko rôznych mechanizmov, zlepšenie celkovej kvality vlasov, zvyšuje ich pevnosť a zabraňuje ich fraying a rozbiť.


3. Aktívne kože pokožky hlavy

Stará o kvalitu kože, hlavy a pomáha zlepšiť kvalitu mastných kyselín alebo parched vlasy, zvyšuje objem plochý vlasy.


4. Aktívna farbu farebnej a lesk

Obsahuje kombináciu látok, ktorej zvýšenie sýtosti prirodzené vlasy, zvyšuje lesku a obmedziť šedivění vlasy.


Zásada účinok:

Každá tableta Donna vlasy vyvážané množstvo obsahuje dôležité aminokyselín, vitamínov, minerálov a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré zvnútra a v dlhodobom horizonte zabezpečiť riadne výživy pre vaše vlasy.


Aminokyseliny

Vlasy sú až do 90% bielkoviny nazývanej keratín, ktorý je základné stavebné kamene sú aminokyseliny. Preto vás, mať kľúčový vplyv na kvalitu, najmä pevnosť a odolnosť vlasov. Donna vlasov obsahuje najbežnejšie aminokyseliny metionín, cysteín-tyrozínu, ktoré počas obdobia srsti stratí a treba v dostatočných množstvách.


Vitamíny a minerály

Výrobok Donna vlasov obsahuje komplex všetky dôležité vitamíny a minerály, ktoré chránia bunky vlasov a celé telo z nepriaznivé účinky voľných radikálov a podporujú ich prirodzenej regenerácie. Pomôže spomaliť proces starnutia vlasov a celý organizmus.


Nenasýtené mastné kyseliny

Bohato vyživujú vlasy, sú dôležitým zdrojom iné dôležité aminokyselín, vitamíny a stopové prvky, ktoré zabránili, sušenie vlasov a chráni proti vonkajším vplyvom. Pšenice kel a Golden proso sú dlhodobé používané len pre jej pozitívny dosah na zdravie vlasy.


Odporúčané dávkovanie:

Vychutnajte si pravidelne 1 běžel denne. Pre vážne problémy alebo potreba rýchlejší nástup účinku, odporúčame prvých 14 dní používať 2 kapsule denne. Výrobok je vhodný na použitie v dlhodobom horizonte.


Ako dlho bude trvať účinok?

Pozitívny účinok prichádza po prvom mesiaci používania, výrazný a výrazné výsledky možno očakávať v 2-3 mesiacov po naštartovaní nutričné režimu. Ak je to potrebné, môžete rozšíriť alebo vyliečiť znova.

 

 

DONNA HAIR Vitamíny na vlasy/DonnaHAIR - vitaminy proti padání vlasů 45+15ksDONNA HAIR Vitamíny na vlasy/DonnaHAIR - vitaminy pro výživu a růst vlasů 20+10ks

 

 

Produkty

Výrobcovia

Spolehlivá firma 2016

Evidencia tržieb
Podľa zákona o evidencii tržieb
je predávajúci povinný vystaviť
kupujúcemu účtenku. Zároveň
je povinný zaevidovať prijatú
tržbu u správcu dane online;
v prípade technického výpadku
potom najneskôr do 48 hodín.