Kérastase Paris

Vlasová kozmetika Kérastase je "vlajkovou loďou" v starostlivosti o vlasy, pôsobiacou pod materskou firmou L'Oréal Paris . Kérastase je výnimočná a luxusná vlasová starostlivosť už od roku 1964, kedy laboratóriá spoločnosti L'Oréal Paris vyberali svoje najpokročilejšie technológie práve pre vytvorenie rady kozmetiky Kérastase. Vlasové prípravky sú jedinečné, moderné a obsahujú prevratné prísady pre rôzne typy vlasov tak, aby každá žena mohla zo skrášľujúceho programu Kérastase maximálne využiť presne to, čo odborníci v laboratóriách Kérastase vyvinul.

Kérastase - Aura Botanica

Tímy Kérastase, ktoré pracujú na čele vlasového výskumu, byly tentokrát požiadané, aby zabudli na všetko, čo doteraz poznali. Aby sa vrátili k samotným koreňom prírody a priniesli niečo úplne nové: rad zmyslové vlasovej starostlivosti, ktorá by spĺňala náročné štandardy Kérastase, a zároveň si zachovávala vysokú mieru prírodného pôvodu i biologickej odbúrateľnosti. Tímy Kérastase túto výzvu prijali. Po 18 mesiacoch a 50 experimentoch v hľadaní dokonalého zložení sa zrodila rad Aura Botanica. Tá je určená pre ženy, ktoré veria, že zodpovednosť k prírode je povinnosť, účinok je právo a žiarivé zdravé vlasy že sú esenciou vlastného sebavyjadrenia. A že mnoho Aura Botanica nie je len prírodné, ale je tiež výborná pre ich vlasy.

Kérastase - Densifique

Značka Kérastase predstavuje prvú kúru pre viditeľné zvýšenie hustoty vlasov. Táto kúra obnovuje správnu funkciu kmeňových buniek, ktoré sa podieľajú na udržanie optimálnej hustoty vlasov. Napomáha k prebudeniu spiacich vlasových vačkov. Výsledkom je až 1700 nových vlasov za 3 mesiace. Kúra je určená pre všetkých, ktorí chcú zvýšiť hustotu svojich vlasov.

Kérastase - Discipline

Nový prístup k vlasom umožnil značke Kérastase uviesť na trh rad vlasovej kozmetiky Discipline. Táto sofistikovaná vlasová kozmetika je založená na prienikové technológii a vysokej koncentrácii zložky Morpho-Keratine. Discipline je navrhnutá na skrotenie aj tých nejneposlušnějších vlasov. Zároveň obnovuje harmóniu a krásu dokonalého pohybu účesu. Táto rada Vám umožní dokonalú starostlivosť o vlasy v pohodlí domova. Všetky produkty sa ľahko aplikujú a zároveň značne skracujú čas venovaný tvarovanie a fénovaní vlasov a tým minimalizujú ich poškodeniu.

Kérastase - Elixir Ultime

Po stáročia sa vzácne oleje používali ako nevyhnutná súčasť skrášľujúcich procedúr po celom svete. Pre svoju schopnosť hýčkanie a okamžité premeny zároveň, získali oleja výsostné postavenie v oblasti zdravia a krásy. Mnoho žien si vychutnávali skrášľujúce účinky olejov nielen na svojej koži, ale aj vo svojich vlasoch. Kérastase, ako inovátor vlasovej starostlivosti, sa stal priekopníkom technológie založené na olejoch, a to s uvedením radu Oléo-Relax, ktorá bola vytvorená špeciálne k uhladenie, výžive a kontrole jemných, suchých a nepoddajných vlasov. Vychádzajúc z tejto tradície, skúsenosti a expertízy, Kérastase teraz predstavuje ELIXIR ULTIME - prvý všestrannú zušľachťujúci starostlivosť obohatenú o komplex štyroch vzácnych olejov.

Kérastase - Homme

Nezáleží na type vlasov, L'Oréal Homme prináša každodennú starostlivosť pre všetkých. Zn .: len pre mužov!

Kérastase - Chronologiste

Súčasným trendom v oblasti starostlivosti o telo je ideál dokonalosti a večnej mladosti, ktorý je prepojený s luxusnou starostlivosťou. Kérastase Paris sa preto rozhodol ponúknuť prípravok, ktorý bude zodpovedať presne tomuto trendu a ponúkne tak zákazníkovi niečo nadštandardného. Laboratóriá Recherche Avancée L'Oréal intenzívne hľadali po dva roky tie najlepšie aktívne zložky, ktoré splnia očakávania aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Kérastase - Nutritive

Kérastase Nutritive je vlasová kozmetika pre potreby suchých a zcitlivělých vlasov. Gluco-Active Irisome je hviezdna starostlivosť pre normálne a ľahko suché vlasy, Nutri-Thermique bojuje so stredne suchými a zcitlivělým vlasy, Oléo-Relax zatočí s veľmi suchými vlasmi a Oléo-Curl vyživí suché kučeravé vlasy.

Kérastase - Soleil

Rad Kérastase Soleil je zameraná na starostlivosť o vlasy vystavené slnku, morskej vode a chlóru. Technológia UV Défense Active s ochranným Photo Filtrom prináša farbeným vlasom dlhodobú ochranu pred vysúšaním, škodlivým efektom UV žiarenia a vytvára na vlasoch ochranný film. Predĺži žiarivý lesk farbených i prírodných vlasov. Vlasy sú hebké, pružné a poddajné.

Kérastase - Specifique

Vlasová kozmetika Kérastase radu Specifique je účinný bojovník s problémami vlasovej pokožky. Specifique rieši problematiku lupinatosti vlasovej pokožky, čistí pokožku od mazu a zabraňuje jeho opätovnému výskytu, obmedzuje vypadávanie vlasov a šetrne stará o citlivú vlasovú pokožku. Kérastase vás rozmazná.

Kérastase - Réflection

Kérastase Réflection je vlasová kozmetika pre farbené a melírované vlasy. Vlasy sú hĺbkovo vyživené, hydratované, plné sily a života. Farba je dlhodobo chránená a vlasy sú plné intenzívnych farebných odleskov. Chroma Captive je určená pre farbené vlasy. Chroma Riche rozmaznáva vlasy melírované.

Kérastase - Résistance

Rad Resistance je zameraná na oslabené, poškodené vlasy bez objemu a strácajúce vitalitu. Kérastase vlasy zacelí, ozdraví, dodá vlasom novú silu a energiu. Force architecte sú produkty pre stredne poškodené a oslabené vlasy. Age Recharge podporuje vitalitu.

Kérastase - Volumifique

Rad Volumifique dodá objem jemným vlasom a podporuje vitalitu.O Překladači GoogleKomunitaPro mobily O GoogluOchrana soukromí a smluvní podmínkyNápovědaOdeslat zpětn

 

Produkty

Výrobcovia

Spolehlivá firma 2016

Evidencia tržieb
Podľa zákona o evidencii tržieb
je predávajúci povinný vystaviť
kupujúcemu účtenku. Zároveň
je povinný zaevidovať prijatú
tržbu u správcu dane online;
v prípade technického výpadku
potom najneskôr do 48 hodín.